Golvlampa med råglasfot
2013-02-01
168000
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPFOT, 1950/60-tal, läderklädd stång med fot i råglas, höjd ca 140 cm
Bruksslitage, tygskärm saknas