Joakim Allgulander litografi
2013-02-04
167928
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALLGULANDER, Joakim (född 1965): "Land", signerad Joakim Allgulander, 3/210, färglitografi, 34x76 cm, ramstorlek 48x86 cm
löst smuts under glas