Cecilia Haupt grafiskt blad
2013-02-05
167917
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
HAUPT, Cecilia (född 1972): "Längtans landskap", signerad Cecilia Haupt, numrerad 23/150, gicleetryck, bladstorlek 36x30 cm