John Ivar Berg akryl
2013-02-04
167908
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERG, John Ivar (1916-2003): Utomjordingar, monogramsignerad och daterad JIB 97, akryl på duk, 98x76 cm