Pojke oljemålning
2013-02-04
167899
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Pojke, olja på duk, 29x21 cm