Roland Svensson färglitografi
2013-02-03
167884
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): Hamnmotiv med segelbåtar, signerad Roland S, färglitografi, 281/310, 35x26 cm