Harry Wichmann olja
2013-02-03
167800
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
WICHMANN, Harry (1916-1993): "Sjöfågel på strömmen", signerad och daterad Wichmann -68, olja på pannå, 19,5x12 cm