Pär Gunnar Thelander färgetsning
2013-02-03
167769
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
THELANDER, Pär Gunnar (född 1936): " Komposition med päron", signerad P. G. Thelander, 106/110, färgetsning, 24,5x30 cm