Oljemålning 1800-tal
2013-02-03
167764
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Mansporträtt, olja på duk, 30x26,5 cm
Smärre färgbortfall