Bärtallrikar och assietter Kina
2013-01-31
167743
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BÄRTALLRIKAR, 9 st., ASSIETTER, 8 st, omkring 1800, snarlika, porslin, Kina, dekor i underglasyr, diameter ca 16 cm
Nagg spricka, 2 med lagningar