Oidentifierad konstnär oljemålning
2013-02-02
167698
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, sittande modell med såpbubbla, olja på pannå, 37x27 cm