Klubbat för:
1 700 SEK
3 000 SEK
TIDSKRIFTSHYLLA, Jonas Bohlin, formgiven 2001, "Revy", grå MDF/aluminium/mässing, 120x120 cm
PROVENIENS: Leo Burnett
Smärre ytskador
167691
2013-02-01