Kustlandskap oljemålning
2013-02-02
167583
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Kustlanskap, olja på duk, 59x90 cm