Gösta Sundström oljemålning
2013-02-01
167544
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SUNDSTRÖM, Gösta (1900-tal): "Mönster i vatten", Sundström, olja på duk, 60x70 cm