Oljemålning holländsk skola
2013-01-31
167530
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
HOLLÄNDSK SKOLA, 1700-tal, pastoralt landskap, olja på duk, 64x92 cm
Lagningar