Harald Klinckowström oljemålning
2013-02-01
167521
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
KLINCKOWSTRÖM, Harald (1897-1973): Änder i vass, signerad och daterad H Klinckowström 40, olja på pannå, 54x65 cm