Carl Johansson blyerts
2013-01-31
167510
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHANSSON, Carl (1863-1944), tillskrivna, 8 samramade skissboksblad med trädstudier varav 4 signerade, blyerts, rammått 48x56 cm
Proveniens: Konstnärens familj