Ivan Humbla oljemålning
2013-01-31
167507
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HUMBLA, Ivan (1888-1962): Sträckande svanar, signerad och daterad I. Humbla -41, olja på duk, 24x33 cm