Bengt Fransson olja
2013-01-31
167499
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
FRANSSON, Bengt (född 1935): Vid Stranden, Skagen, signerad Bengt Fransson, olja på duk, 65x81 cm