Roland Svensson litografi
2013-01-31
167493
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SVENSSON, Roland (1928-2003): "Halssundet, Gryt. ", motiv från Gryts skärgård, signerad Roland S., färglitografi, 23x42 cm
Med dedikation