Bengt Fransson olja
2013-01-31
167489
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
FRANSSON, Bengt (född 1935): Vid Havet, Mölle, signerad Bengt Fransson, olja på duk, 20x26 cm