Roland Svensson färglitografi
2013-01-31
167443
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): "Sommarnatt", signerad Roland S, 1 st provtryck, färglitografi, 23x35 cm