Valerius de Saedeleer färgetsning
2013-01-31
167420
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DE SAEDELEER, Valerius (1867-1942): "Village sous le neige", stämpelsignerad, 197/250, färgetsning, 51x58 cm