J Heijer stockholmsmotiv
2013-01-30
167342
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
HEIJER, J (18/1900-tal): "St Meitens gränd", signerad och daterad J Heijer 1912, olja på pannå, 34x42 cm