Klubbat för:
300 SEK
1 200 SEK
TJERNED, Leif (född 1942-), 2 st:"City lights", signerad Leif Tjerned, 7/90, serigrafi, 50x70 resp s:e, Maggot city, signerad 27/150, litografi, 35x29 cm
167311
2013-01-30