Salongsgrupp gustaviansk stil
Klubbat för:
3 200 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
SALONGSGRUPP, 6 dlr, gustaviansk stil, soffa, karmstolar, 1 par, stolar, 1 par, bord, soffans längd 183 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, färgbortfall, bordsskiva med ytskador
167310
Päivämäärä:
2013-01-29