Leif Tjerned blandteknik
2013-01-31
167307
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TJERNED, Leif (född 1942): "Garbo" signerad L Tjerned, daterad a tergo 89, blandteknik med collage, 122x100 cm