Peter Dahl litografi
2013-01-31
167292
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Dryckesmotiv, signerad och daterad Peter Dahl -78 167/260, färglitografi, 42x55 cm