Bägare i silver Norge
2013-01-26
167282
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BÄGARE, silver, Jörgen Jansen Greve, Bergen 1780-tal, på 3 kulfötter, höjd 4,5 cm
Bucklor, kulfötter med skador