Peter Dahl litografi
2013-01-30
167258
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Kroginteriör, signerad o daterad Peter Dahl -80 123/250, litografi, 54x42 cm