Peter Dahl litografi
2013-01-30
167249
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Dansande par med trumpetare, signerad Peter Dahl, PT, färglitografi, 57x42 cm