Mona Huss Wallin litografi
2013-01-29
167247
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
HUSS WALLIN, Mona (född 1944): Gamla stan med Gondolen, signerad o daterad M Huss 2000, PT, färglitografi, 112x49 cm