Byrå
2013-01-28
167115
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BYRÅ, 1800-tal, rotfanér, höjd 116, 81x51 cm, nycklar finns
Slitage, fanérskador