Bord Bruno Mathsson
2013-01-28
167112
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
MATBORD, "Superellips", Bruno Mathsson och Piet Hein, fyra spännben i krom, vit laminat, höjd 71, 180x120 cm
Smärre ytskador, repor