Soffa Louis XV fransk
2013-02-02
167075
| Klubbat belopp | 15 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
SOFFA, Louis XV, fransk, bonad rödbok, träskuren dekor, längd 169 cm
Smärre skador och lagningar