Albert Johansson färglitografi
2013-01-28
167056
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHANSSON, Albert (1926-1998): Komposition, signerad Albert Johansson EA, färgetsning, 41x52 cm, bladstorlek 58x76 cm