Theo Tobiasse färglitografi
2013-01-28
167034
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
TOBIASSE, Theo (Frankrike, född 1927): "J´entends tinter les Pierres de Notre Dame", signerad Theo Tobiasse, 4/175, färglitografi, 64x49 cm