Akvarell med biblisk text
2013-01-28
167019
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONTSNÄR (1900-tal): Bergslandskap, med biblisk text, signerad och daterad F. H. 1905, akvarell, 27,5x19 cm