Ernst Hansen blyerts
2013-01-28
167014
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
HANSEN, Ernst (1892-1968): Tre gracer, signerad och daterad Ernst Hansen -34, blyertsteckning, 24x33 cm