Hillebard
2013-01-24
166989
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
HILLEBARD, Tyskland eller Italien, 1500-tal, yxa med lång spets och genombruten dekor, på senare skaft
Lagningar