Maedeline Pyk olja
2013-01-23
166966
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): Ansikte, signerad M Pyk, olja på duk, 27x22,5 cm