Gustav Rudberg färglitografi
2013-01-23
166827
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
RUDBERG, Gustav (1915-2001): Motiv från Ven, signerad Gustav Rudberg, 113/360, färglitografi, 50x39 cm