R Ljunggren litografier
2013-01-27
166755
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): (3) "Östra Långgatan", "Fredrik vilar", "Snöskottning", signerade R Ljunggren, 39/360, 278/360, 299/300, färglitografier, 21x15,5, 11x15 samt 11x13 cm