Carl Brandt oljemålning
2013-01-22
166723
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BRANDT, Carl ( 1852-1930): Bodar, signerad och daterad C. Brandt 1914, olja på duk, 53x63 cm