Johannes Ravn olja
2013-01-22
166697
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RAVN, Johannes (1922-1991): Strandfåglar, signerad o daterad J. Ravn -74, olja på duk, 26x40 cm