Klubbat för:
750 SEK
1 200 SEK
ENGSTRÖM, Torulf (1909-1987): (6) Kompositioner, signerade och daterade Torulf G Engström -75, emalj, vardera ca 35x35 cm
Smärre skador, ramade
166646
2013-01-24