Shingunto
2013-01-24
166637
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SHINGUNTO, Japan, för underofficer, 1930-tal, med besiktingsstämplar och Arisakastämpel, brunlackad balja, total längd 92 cm