Reinhold Ljunggren litografi
2013-01-26
166624
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): Skvallerspegeln, signerad R. Ljunggren, pt, 1971, färglitografi, 14x22,5 cm