Fotografi komposition med dockhuvuden
2013-01-22
166614
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
FOTOGRAFI, komposition med dockhuvuden, otydligt signerad och daterad a tergo 1/5 07, 49x66 cm