Jockum Nordström färglitografi
2013-01-21
166481
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
NORDSTRÖM, Jockum (född 1963): "Every neighbour is a customer",
signerad och numrerad Jockum 120/250, färglitografi, 61x84 cm, oramad